ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Bohaterowie

Robin / Nightwing / Dick Grayson


Bohater13 letni pomocnik Batmana. Z początku kłóci się z Małym Flashem, o to kto ma zostać przywódcą. Zazwyczaj nosi maskę, bądź okulary przeciwsłoneczne. Ma czarne włosy i niebieskie oczy. Jest ziemianinem, bez mocy. Kiedyś był akrobatą, stąd jego sprawność fizyczna. Posługuje się wieloma gadżetami, tak jak Batman. Umie zhakować praktycznie każdy system.
Mały Flash / Wally West


Bohater15 letni pomocnik Flasha. Nosi żółty strój, podobny do tego, jaki nosi jego mentor. Ma rude włosy i zielone oczy. Zabawny i zalotny. Z początku kłóci się z Robinem o przywództwo, które jednak przekazują Wodnikowi. Nie wierzy w magię, a wszystko stara się wyjaśniać w logiczny i naukowy sposób. Sam wywołał swoją moc - niesamowitą prędkość. Z każdej misji zbiera coś, wypowiadając przy tym \"na pamiątkę!\". Od początku stara się poderwać Megan. Z przybyłą później Artemis, ma same spięcia. Lecz pod koniec pierwszego sezonu zostają parą.
Speedy / Czerwona Strzała / Roy Harper


BohaterByły pomocnik Zielonej Strzały. Ma 18 lat. Uważa, że Liga Sprawiedliwych pomiata swoimi pomocnikami, więc od razu rezygnuje z przedsięwzięcia. Odkąd działa sam, nazwał się Czerwona Strzała. Zawsze nosi przy sobie swój łuk i kołczan. Jest niesamowitym łucznikiem. Nawet po odejściu chroni swoich przyjaciół. Okazuje się być klonem prawdziwego Roy\'a Harpera. W drugiej serii poszukuje prawdziwego Speed\'ego.
Wodnik / Kaldur \'Ahm


BohaterMa 16 lat. Pomagał Aquamen\'owi na Atlantydzie. Posługuje się mocą kształtowania wody. W drugiej serii dołącza do Czarnego Manty, jako szpieg. Przekazuje wtedy przywudztwo Nightwingowi.
Marsjanka / M\'gann / Megan Morse


BohaterMarsjanka, siostrzenica Marsjanina Łowcy. Posiada moc m.in. telekinezy, latania, znikania, porozumiewania telepatycznie i zmiany kształtów. To ona łączy telepatycznie członków ekipy. W pierwszej serii była swiązana z Connerem, jednak zrywają ze sobą. W drugiej serii jest z Lagoonem.
Superboy / Conner Kent


BohaterKlon Supermana. Nadano mu imię Conner Kent. Początkowo miał być bronią Cadmus, jednak Robin, Mały Flash i Wodnik uratowali go. Ma niesamowitą siłę,umie wysoko skakać oraz posiada super słuch. W pierwszej serii był związany z Megan, jednak zrywa z nią.
Artemis / Artemis Crock


BohaterŁuczniczka. Jako ostatnia dołącza do Ligi Młodych. Ma doskonałą precyzję. Jej ojcem jest złoczyńca, Sportsmaster, matką dawna Łowczyni, a starsza siostra działa po złej stronie jako Cheshire. Z początku nie lubi Małego Flasha, później jednak zostają parą.
Zatanna


BohaterCórka Zatary. Podobnie jak ojciec posługuję się magią. By użyć mocy musi wypowiedzieć zaklęcie lub skorzystać z różdżki.reklama


Aktywność zalogowanych

  • Brak danych

KlanyMasz pytanie zapytaj Moderatora
gg: 873717
1
reklama